Tepelná čerpadla PEPERIMES - Tepelná čerpadla pro bytové domy, družstva a rodinné domy

Tepelná čerpadla pro bytové domy, družstva, komerční objekty a rodinné domy

TIP! Zastoupení při jednání s dodavatelem tepla, úřady aj. na základě zplnomocnění, zaučení obsluhy, servis

 

Tepelná čerpadla pro BYTOVÉ DOMY

 • Technické posouzení BD
 • Prodej kompletu na klíč včetně povolení
 • Servis
TIP! Technické posouzení objektu, CN včetně ekonomického rozboru investice, zpracování PD nezbytné pro realizaci
 

Tepelná čerpadla pro komerční objekty

 • Kompletní nabídka na klíč včetně chlazení
 • Prodej tepelných čerpadel

 

Budoucnost vytápění bytových domů

Hledáte cestu jak snížit náklady za teplo? Společnost PEPERIMES a.s. nabízí systém optimalizace nákladů na vytápění pro bytové domy. Systém, je založen na kombinaci tepelného čerpadla vzduch-voda a dodávek z centrálního zásobování tepla (CZT).

V průměrných zimních podmínkách je výhodné používat tepelné čerpadlo a pro vyrovnání teplotních špiček v extrémních zímních teplotách částečně použít připojení CZT. Touto kombinací uspoříte částku, kterou si můžete orientačně vyčíslit v naší ON-Line kalkulačce úspor.

Jak je to možné?

Nabízíme vám váš vlastní zdroj tepla přímo ve vašem domě. Budete platit pouze čisté náklady na výrobu tepla a nic navíc. (Viz. jak vzniká cena z CZT). Společnost PEPERIMES - tepelná čerpadla nabízí majitelům, správcům bytového portfolia možnost výrazných úspor za dodávku tepla při návratnosti investičních nákladu do 5-6 let.

Společnost PEPERIMES - tepelná čerpadla zajistí technické posouzení vašeho objektu a navrhne konkrétní řešení pro váš dům. Náš systém navrhujeme tak, že zachováme vaše připojení na centrální zásobování teplem a současně instalujeme tepelné čerpadlo potřebného výkonu na vaši tepelnou soustavu. Toto řešení dovoluje všem mít svůj vlastní levný zdroj tepelné energie.

Další výhoda technické povahy je vyrovnání teplotních špiček v extrémních teplotách v zimním období. Znamená to, že vaše tepelné čerpadlo je po většinu roku hlavním zdrojem tepla – (viz. ekonomika tepelného čerpadla). To znamená, že po většinu roku budete vyrábět teplo za výrazně nižší cenu než dosud, kdy jste teplo nakupovali z centrálního zásobování teplem.

Výhodou tohoto řešení je optimalizace investičních nákladů. Nemusíte zbytečně naddimenzovat počet tepelných čerpadel, která by byla v provozu pouze při extrémně nízkých teplotách které představují v průběhu roku pouze několik dní a po zbytku roku by se nepodíleli na vytápění. Koupíte pouze čerpadlo v našem kompletu, které bude představovat až 80% zdroj tepelné energie vašeho domu. Stáváte se tak majiteli vlastní teplárny a veškeré úspory můžete investovat do dalšího rozvoje vašeho bydlení.

Společnost PEPERIMES a.s. nabízí

 • Technické posouzení BD
 • Návrh systému při zachování stávající otopné soustavy
 • Zastoupení při jednání s  dodavatelem tepla, úřady aj. na základě zplnomocnění
 • Cenovou nabídku včetně ekonomického rozboru investice
 • Zpracování projektové dokumentace nezbytné pro realizaci díla
 • Kompletní dodávku a montáž tepelného čerpadla vč. uvedení do provozu
 • Zaučení obsluhy
 • Servis

Pokud vás tato nabídka zaujala, napište nám prosím.

Dodávka tepla

Máte-li zájem uspořit náklady na vytápění, ale nemáte dostatek prostředků na nákup technologie. Nabízíme možnost dodávky tepla našimi čerpadly. Na vás je jen rozhodnout se zda chcete ušetřit. Náš technik posoudí vaší konkrétní situaci a v CN obdržíte přesnou kalkulaci ceny pro váš BD dle legislativních požadavků.

 
 

Pro bytové domy

 

Pro komerční objekty

 

Pro rodinné domy

 

Kalkulačka úspor


© 2012 PEPERIMES a.s. - Tepelná čerpadla PEPERIMES Úvod | Nahoru